Написать письмо

Чтобы связаться с нами, пожалуйста, заполните форму ниже, и один из наших представителей свяжется с вами в ближайшее время.

Ваше письмо
успешно отправлено !

Заказать звонок

Оставьте Ваш номер и мы перезвоним

о компании

20% компенсация на покупку сельхозтехники AgroLand

Аграриям компенсируют покупку почвообрабатывающих агрегатов AGROLAND!

           Согласно утвержденному порядку компенсации стоимости сельхозтехники, аграрии могут вернуть часть денег (20% от стоимости сельхозтехники без учета НДС), потраченных на покупку почвообрабатывающей техники AgroLand (АгроЛенд): AGROLAND:Тяжелая дисковая борона 3123 Martlet, Дисковая борона 3225 Raven, Дисковая борона 3229 Swan, Дисколаповая борона 7115-09 Stork, Дисколаповая борона 7214-05 Skylark, Культиватор 5132 Falсon, Культиватор 5138 Hawk, Культиватор 5144 Eagle, полунавесной оборотный Плуг Merlin 8 и навесной Глубокорыхлитель 9148 Swift.

На всю сельскохозяйственную технику AgroLand распространяется общая гарантия и отдельная гарантия 2 года на рамные конструкции. Введение техники в эксплуатацию, гарантийное и сервисное обслуживание осуществляется сервисно-технической службой АгроЛенд. 

           По всем вопросам Вы можете обращаться к менеджерам AgroLand по тел.:+38 056 732 31 96, +38 056 732 31 35, +38 067 635 25 53, +38 063 235 82 20, +38 099 424 31 71.

            Общий перечень техники и оборудования для частичной компенсации за счет бюджетных средств, составлен специальной комиссией и размещен на сайте Минэкономразвития. Порядок частичной компенсации утвержден постановлением Кабмина от 01 марта 2017 г. № 130.

ПАМ'ЯТКА

для сільськогосподарських товаровиробників для отримання часткової

(20 відсотків вартості без врахування ПДВ) компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Порядок використання коштів, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року № 130. 

Для отримання часткової компенсації вартості техніки сільськогосподарському  товаровиробникові необхідно:

  1. Ознайомитись із Переліком техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, який сформований комісією Мінекономрозвитку та розміщений на офіційному сайті Мінекономрозвитку та Мінагрополітики.
  2. Визначитись із необхідним видом  техніки або обладнання.
  3. Здійснити оплату за техніку та обладнання заводу виробнику або дилеру  (зазначених у Переліку) через державні банки –  Ощадбанк, Укрексімбанк, Приватбанк, Укргазбанк.
  4. Відкрити рахунок в одному із зазначених державних банків та подати заявку і підтверджуючі документи щодо придбання техніки та обладнання, а саме:

копію платіжного доручення;

акт приймання-передачі техніки та обладнання;

свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

  1. Державний банк надає Мінагрополітики інформацію щодо суми коштів, що підлягає частковій компенсації.
  2. Мінагрополітики формує реєстр сільськогосподарських товаровиробників, які придбали техніку та обладнання та претендують на отримання часткової компенсації.
  3. Мінагрополітики у межах обсягу відкритих асигнувань на підставі реєстру перераховує кошти державному банку, який в одноденний строк перераховує їх на поточні рахунки сільськогосподарським товаровиробникам.

 

Довідково: 1. Компенсація не надається сільськогосподарським товаровиробникам, стосовно яких порушено справу про банкрутство та/або яких визнано банкрутами та/або які перебувають на стадії ліквідації, а також тим, що мають прострочену більше ніж шість місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування, що підтверджується відповідними органами ДФС. У разі встановлення контролюючими органами факту незаконного отримання бюджетних коштів такі кошти протягом місяця повертаються до державного бюджету.

2. Техніка та обладнання, придбані з частковою компенсацією вартості, протягом трьох років не підлягають відчуженню та використовуються за призначенням. У разі відчуження такої техніки та обладнання  сільськогосподарський товаровиробник повертає отримані бюджетні кошти і позбавляється протягом трьох років права на отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання.

У 2017 році  на часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва передбачено кошти в обсязі 550 млн гривень.